You need to enable JavaScript to run this app.Logo Logo text
Kontakt Rezervace Rezervace en
****

Wellness centrum

Zahalte se do naše měkkého županu. Vaše tělo a mysl si zaslouží chvíli pro odpočinek. U nás čas plyne tak trochu pomaleji…
Objevte více
Otevírací doba
Každý den 10:00 - 22:00
01

Bazén a jacuzzi

Nejoblíbenější částí našeho WELLNESS CENTRA je samozřejmě velký bazén (11x6m / hloubka 1,5m) s protiproudem, dále dětmi oblíbený vodopád s bublinkovou lavicí, dnová tryska pro masáž nohou a samozřejmě vyhřáté jacuzzi.
02

Parní sauna

Horká parní lázeň v kombinaci s esenciálními oleji působí blahodárně na dýchací cesty a je vhodná pro ty z vás, kterým finská sauna nevyhovuje svoji vysokou teplotou a nízkou vlhkostí. Nově nabízíme i oblíbené peelingové rituály se solí.
03

Relaxační místnost

Vychutnejte společně odpočinek v klidném prostředí po saunování a nechte na sebe působit příjemné vůně a uklidňující hudbu. Neváhejte využít také vstup na terasu, například ve chladném počasí pro ochlazení po saunovací fázi.
04

Vyhřívaná lavice

Velmi příjemné místo k posezení slouží pro celkové prohřátí těla. Lavici využijete k regeneraci a odpočinku například po plavání v protiproudu, nebo po některé z našich masáží.
05

Kneippův chodník

Oblíbená léčebná terapie, kdy se střídáním teplot vody ve spojení s reflexní masáží plosek nohou napomáhá k prokrvení, zlepšení imunity a zmírnění syndromu studených nohou.
06

Bar s posezením

Ať už ze sauny, po masáži, nebo po jacuzzi, stavte se občerstvit na náš wellness bar šálkem voňavého čaje, kávy nebo skleničkou vína. K posezení využijete přímo u baru připravená místa anebo se natáhnete na lehátka na venkovní terase.
07

Fitness

V našem hotelovém fitness můžete vybít energii nebo aktivně zrelaxovat tak, jak jste zvyklí. Kvalitní běžecké pásy, posilovací stroje i cyklotrenažéry - prostě vše, co pro dobrý workout potřebujete.