You need to enable JavaScript to run this app.Logo Logo text
Kontakt Rezervace Rezervace en
Nahoru
****

Firemní akce

Vaše práce u nás půjde ruku v ruce se zábavou. Večer totiž bude připraven křížový vinný sklep přímo pod hotelem. Neváhejte nám poslat poptávku…
Objevte více
01

Sál premium XL

NOVÝ konferenční sál je osazen kvalitní prezentační technikou a je koncipován pro pohodlné usazení 150 osob školně / nebo až 200 osob divadelně. Prostorný a prosluněný prostor nabízí vše potřebné pro produktivní školení - klimatizace i možnost úplného zastínění. Sál je dále možné dělit mobilními stěnami až na tři menší místnosti (PREMIUM S/M/L).
02

Premium L/M/S

Rozdělením velkého sálu PREMIUM XL mobilními stěnami mohou vzniknout dva nebo tři prostory pro menší skupiny: PREMIUM L pro 50 os. / M pro 30 os. / S pro 10 os.. Spolehněte se nadále na zachování veškerého komfortu prostorového i zvukového pro hosty a přednášející. Samozřejmostí jsou i samostatné vstupy a profesionální prezentační technika.
03

Salonek lovecký

Originální atmosféra myslivecké výzdoby či krb dotváří ideální konferenční prostor pro komorní jednání či prezentaci za účasti do 20 osob. Salonek se nachází v přízemí a těsné blízkosti vinného sklepa. Samozřejmostí je HD projektor, presentér, plátno a flipchart s kompletním vybavením.
04

Salonek vinařský

Zmodernizovaná konferenční místnost je dostatečně velká pojmout až 30 osob školně, případně 40 osob divadelně. Opět je samozřejmostí kompletní a kvalitní prezentační technika a příslušenství. Velkou výhodou může být zvýšené pódium pro přednášející a nechybí ani možnost přímého vstupu na parkoviště.
05

Salonek korkový

Menší konferenční místnost pro pohodlné usazení až 15 osob školně, nebo do tvaru U. Zajímavou atmosféru dotváří právě výzdoba s tématikou vína a pohodlný vstup přímo na parkoviště. Salonek se nachází taktéž v těsné blízkosti sklepa s je tak případně ideální pro umístění večerních rautových stolů pro větší akce ve vinném sklepě.
06

Restaurace
a terasa

Klienti při akcích oceňují výborné obědy a večeře podávané formou rautu (i grilovací verze) pro počet od 20 osob. Nabízíme také servírované menu a k přestávkové kávě a čaji připravíme sladké a slané občerstvení. Při vhodném počasí můžeme realizovat vše na terase, kterou jsme nově rozšířili o pohodlné lounge posezení a pergolu.
07

Vinný sklep
U krále Jana

Originální a stylový sklep přímo pod hotelem s křížovou klenbou a se zajímavou akustikou je historicky nejstarší částí našeho hotelu. Základní kámen byl položen již 1.5.1936 a jeho křížové kvelbení je řemeslnou chloubou tehdejších zednických mistrů. Ochutnávka vína a znojemských okurek u cimbálové muziky zde bude nezapomenutelný zážitek!