You need to enable JavaScript to run this app.Logo Logo text
Kontakt Rezervace Rezervace en
****

Oslavy & svatby

Jsme ideálním místem pro váš výjimečný den. Romantická restaurace pro sváteční oběd, nebo soukromí vinného sklepa pro večerní zábavu…
Objevte více
01

Svatební den

Krásné prostředí s nádechem luxusu, pohodlí pro všechny hosty, skvělé jídlo a tým, který vám bude k dispozici od počátku příprav až do poslední sklenky vína během večera. Originální prostory vzdušné restaurace a kreativita našich šéfkuchařů podpoří radostnou atmosféru a hladký průběh svatební hostiny, na kterou vaši hosté budou dlouho vzpomínat. Víme, jak důležitý pro vás tento den je a budeme vám oporou během celého procesu - od zajištění květin až po ozvučení.
Zaslat poptávku Svatební menu
02

Soukromá oslava

Různorodé prostory restaurace a hotelu nabízí ideální příležitost i pro uspořádání soukromých rodinných oslav - narozeninových, nebo pro sváteční oběd u příležitosti křtin. Vždy s prvotřídním servisem a skvělým cateringem. Budeme vám spolehlivým partnerem během oslavy i při jejím plánování. Pošlete nám poptávku a základní představu, dáme hlavy dohromady a vše vyladíme k vaší spokojenosti.
Zaslat poptávku
03

To správné místo

Hotelová restaurace, která je při hezkém počasí rozšířená o terasu s posezením a grilem, nebo stylový vinný sklep přímo pod hotelem s křížovou klenbou a zajímavou akustikou jsou opravdu ta správná místa. Kontaktujte nás přes poptávkový formulář, rádi nabídneme osobní schůzku a prohlídku s představením našich možností.
Zaslat poptávku