You need to enable JavaScript to run this app.Logo Logo text
Kontakt Rezervace Rezervace en
****

Důležité informace

Sestavili jsme zde všechny základní informace a odpovědi na vaše nejčastější dotazy…
Objevte více
01
Časy ubytování
Check-in ikona
Check-in od 15:00
Check-out do 11:00
(jiné časy pouze po konzultaci a za příplatek). Ubytovat se je možné kdykoliv ve stanovených časech díky nepřetržité recepci.
02
Recepce
Nonstop recepce ikona
Hotelová recepce je vám k dispozici každý den NON-STOP. Obraťte se na nás s případnými dotazy telefonicky: +420 515 224 595 nebo e-mailem info@premiumhotel.cz, případně přes hotelový telefon volbou 600.
03
Parkování
Parkování ikona
Za hotelem máte možnost využít parkoviště s kapacitou 44 parkovacích míst (odbočíte na něj před hotelem vpravo). Parkoviště je pod kamerovým dohledem se závorou a detekcí SPZ. První 3 hodiny jsou ZDARMA, každá další +20 Kč/hod. / pro hotelové hosty pak 150 Kč/auto a noc.
04
Wi-fi internet
Wi-fi internet ikona
Těšit se můžete na stabilní a rychlý internet (až 50/50 Mbit/s) po celém areálu hotelu a to od restaurace, přes pokoje či wellness, až po vinný sklep a terasu. Stačí jen jedno přihlášení heslem, které obdržíte při CHECK-IN na recepci (na obalu čipové karty).
05
Klimatizace
Klimatizace ikona
Všechny prostory hotelu a to pokoje, restaurace s lobby barem i konferenční sály jsou plně klimatizované. Všechny pokoje navíc disponují roletami k celkovému a úplnému zatemnění. Snad jen vinný sklep přímo pod hotelem není klimatizován, protože disponuje stálou teplotou - navíc v chladném období i přitopíme.
06
Vybavení pokojů
Vybavení pokojů ikona
klimatizace / vysoká postel s pohodlnou matrací a nadýchanými polštáři / měkké ručníky / značková kosmetika / fén / originální prosklená sprcha s tropickým deštěm / HD televize / minibar (s úhradou při odjezdu) / trezor na cennosti / rolety / hotelový telefon na non-stop recepci / Wi-Fi internet // + navíc v PREMIUM pokoji: minerální voda / větší televize / župan / přezůvky
07
Snídaně
Snídaně ikona
Máte je vždy v ceně ubytování a podáváme PO-PÁ 07:00-10:00 // SO-NE + svátky 07:30-10:00. Očekávejte perfektní snídaňovou nabídku formou bohatého bufetu, kde si každý najde své. Kávu i čaj si pak vychutnáte při vhodném počasí pod korunou mohutné lípy na naší terase.
08
Wellness & sauny
Wellness a sauny ikona
WELLNESS je otevřeno denně 10:00-22:00 / SAUNOVÁ část je pak k dispozici od 16:00. WELLNESS dominuje bazén (11x6m / hloubka 1,5m) s vodopádem, protiproudem, dnovou tryskou, bublinkovou lavicí, vyhřátou vířivkou, parní saunou, Kneippovým chodníkem a vyhřívanou lavicí, vše skvěle doplňuje wellness bar s posezením, terasou a příjemnou obsluhou. V saunovém světě nechybí finská a infra sauna, ochlazovací bazének a relaxační místnost s terasou.
09
Fitness
Fitness ikona
Pro ubytované hosty máme FITNESS zcela ZDARMA (ostatní návštěvníci za poplatek). Otevřeno je každý den 10:00-22:00 (dříve pouze po domluvě). Nabízíme zde vše, co je potřeba pro kvalitní cvičení: dva běžecké pásy a eliptical na zahřátí, cyklo trenažér, posilovací stroje na všechny partie těla, činky, aero zónu s karimatkami i balanční míč apod.
10
Úschovna a zapůjčení kol
Úschovna a půjčovna kol ikona
ZDARMA pro ubytované hosty velká kolárna s kamerovým dohledem a kapacitou až 30 kol. Za příplatek navíc i možnost pronajmutí privátního uzamykatelného boxu + zajistíme i zapůjčení klasických kol, nebo elektrokol (nutné objednat a rezervovat předem).
11
Dobíjení elektromobilů
Dobíjení elektromobilů ikona
Jdeme s dobou a NOVĚ nabízíme možnost dobíjení elektromobilů. Na našem hotelovém parkovišti máme vyhrazena tři místa, která jsou osazena nabíječkami Tesla a Porsche (nabíjení přes univerzální konektor).
12
Praní a žehlení
Praní prádla ikona
Nabízíme služby hotelové prádelny se základní nabídkou praní a žehlení. Jednorázové tašky na prádlo jsou připraveny v každém pokoji včetně návodu, jak postupovat a listu se seznamem pro označení požadovaného praní. Vše pak můžete předat na recepci, případně ponechat na pokoji při přeúklidu pokoje.
13
Domácí zvířata
Domácí zvířata ikona
Pro vaše domácí mazlíčky bohužel nemáme uzpůsobené prostory a vybavení našeho hotelu. Respektujeme také ostatní hosty, kteří naši lásku ke psům nemusí sdílet s námi. Děkujeme vám za vstřícnost a pochopení.
14
Děti
Děti ikona
Přebalovací pult pro miminka se nachází v přízemí u recepce. Na pokoj lze taktéž přiobjednat dětskou postýlku, případně pro větší děti přistýlku. Ideální zázemí pak pro rodiny nabízí pokoje verze CONNECT či SUITE. Dětský koutek u nás bohužel nemáme, ale u bazénu se vaše děti jistě zabaví.
15
Bezbariérový přístup
Bezbariérový přístup ikona
Kompletně bezbariérově jsou přístupné prostory recepce, lobby baru i restaurace. Hotel disponuje jedním pokojem COMFORT hned v přízemí, který je uzpůsoben pro pobyt invalidních hostů a také bezbariérovým záchodem pro veřejnost vedle recepce.
16
Kapacita
Kapacita ikona
Celková ubytovací kapacita je 177 osob. Nabízíme 76 pokojů (63x COMFORT a 13x PREMIUM) + 2 rodinné SUITE pokoje v nové části hotelu. Pokoje jsou vždy dvoulůžkové s možností SINGLE, některé pokoje mají oddělená TWIN, nebo spojená lůžka. NOVĚ jsou k dispozici i dva SUITE rodinné pokoje s terasou - každý až pro 4 osoby (ložnice + kvalitní rozkládací pohovka).
Pokud vám ještě nějaká informace chybí, neváhejte nás kontaktovat telefonicky: +420 515 224 595, nebo e-mailem: info@premiumhotel.cz Velmi rádi vám poradíme a doplníme vše potřebné. Těšíme se na vaši návštěvu!