You need to enable JavaScript to run this app.Logo Logo text
Kontakt Rezervace Rezervace en
****

Saunový svět

Nový saunový svět s relaxační místností je to pravé pro skvělý odpočinek a důslednou detoxikaci organismu. Vyzkoušejte finskou saunu s následným ochlazením v bazénku či na venkovní terase.
Objevte více
Otevírací doba
Každý den 16:00 - 22:00
Saunová část je v provozu každý den 16:00-22:00. Sauny je možné předem rezervovat a pronajmout PRIVÁTNĚ (po domluvě mimo PÁ-NE 13:00-20:00h).
01

Finská sauna

Finská sauna s kapacitou 8-10 osob je v našem WELLNESS vyhledávaným místem pro regeneraci a detoxikaci po celý rok. Saunování pomáhá posilovat imunitu a je to jeden z nejlepších způsobů, jak dát tělu odpočinout.
02

Infra sauna

Záření proniká hlouběji do tělesných tkání. Svaly se tak uvolní a tělo se přirozeně zbavuje napětí. Ideální pro dobrý a kvalitní spánek. Je to i vhodná alternativa pro ty, kterým nevyhovuje vysoká teplota finské sauny, nebo vysoká vlhkost parní sauny.
03

Ochlazovací bazének

Prudké ochlazení stáhne kožní kapiláry rozšířené pobytem v sauně a pomůže tak vyloučit z těla nežádoucí toxiny. Pro ochlazení můžete samozřejmě využít i sprchu s tropickým deštěm či bazének s cirkulační technologií pro obměnu vody.
04

Venkovní terasa

Při chladném počasí doporučujeme pro ochlazení mezi jednotlivými saunovacími fázemi využít třeba i naše terasy, kde si odpočinete na čerstvém vzduchu, například s šálkem čaje. Větší přímo u baru, nebo druhá, menší u relaxační místnosti.
05

Relaxační místnost

Důležitou součástí saunového světa je i klidné a příjemné místo k odpočinku mezi saunováním. Naši relaxační místnost s příjemnou hudbou a pohodlnými lehátky oceníte právě při ztišení a uklidnění.