PREMIUM hotel Znojmo - wellness hotel Jižní Morava, firemní akce, svatby Znojmo

 
PREMIUM hotel Znojmo - wellness hotel Jižní Morava, firemní akce, svatby Znojmo
Recepce online
Vávrová Dominika

Polední menu

Pro uspořádání firemní akce je PREMIUM hotel ideálním místem, které může Jižní Morava poskytnout. V PREMIUM hotelu se konala dlouhá řada úspěšných firemních akcí, konferencí, seminářů, kongresů, sympozií, obchodních jednání a různých typů teambuildingu.

Zvolte si i Vy ten správný prostor pro uspořádání Vaší firemní akce.

Typy uspořádání jednotlivých sálů a salonků plně závisí na Vašich konkrétních požadavcích.

Všechny prostory jsou situovány s ohledem na maximální přístup denního světla, jsou nadstandardně technicky vybaveny a veškerá vybavení, která nenaleznete v aktuální nabídce ( tlumočnické kabinky, řečnické pulty, projektory pro promítání v životní velikosti apod.) pro Vás rádi zajistíme.

Rádi pro vás připravíme veškerá kancelářská a jiná vybavení, která k pořádání firemních akcí patří. Součástí logistické podpory jsou i kancelářské stroje a služby.

Vaši konferenci zpestříme zajištěním občerstvení formou coffee breaků, obědů, večeří, raut či catering z naší skvěle zásobené kuchyně.

VYBAVENÍ SALONKŮ

Nabídka čtyř komfortních a stylově vybavených salonků s kapacitou 20 až 130 osob Vám umožňuje zvolit si ten pravý prostor pro Vaši akci. Do všech prostor Vám zajistíme moderní technické vybavení, nezbytné pro konání konferencí.

Kompletní nabídku kapacit a uspořádání konferenčních prostor naleznete v PDF souboru zde.

Restaurace PREMIUM hotelu, to je záruka gastronomického zážitku a posezení v příjemném prostředí. Základ našeho menu tvoří světová kuchyně se vším co k ní patří.

Zelený salonek s kapacitou 130 osob. Prostorná a vzdušná místnost, ideální pro pořádání konferencí. Klimatizovaný prostor, možnost zatemění. Exkluzivitu prostředí doplňují podle přání dekorace.

Školící místnost s kapacitou 80 osob. Netradiční interiér s vysokou estetickou hodnotou. Výborná přístupnost denního světla (s možností zatemnění). Místnost je klimatizovaná.

Vinařský salonek s kapacitou 60 osob. Krásné místo s typicky vinařskou výzdobou. K dispozici je Vám video a data projektor, počítač, notebook, videopřehravač, promítací plátno, videokamera s obsluhou, WiFi a spoustu dalšího.

Lovecký salonek s kapacitou 36 osob. Komorní prostředí s tradiční výzdobou odkazující k myslivosti. V salonku je i krb, který dodá jedinečnou atmosféru. Zajistíme tlumočnické a překladatelské služby, zařízení pro simultánní tlumočení.

Stylový vinný sklep s křížovou klenbou je historicky nejstarší částí PREMIUM hotelu. V bohaté nabídce figurují vína ročníková, odrůdová, s přívlastkem i archivní, a to jak z vinařských regionů Jižní Moravy, tak ze zahraničí.

© 2017 PREMIUM hotel s.r.o.

Design by GOLDEN ORANGE s.r.o.. CMS by JOOMLA.

Polední menu
16. 07. - 20. 07.
Pondělí 
Polévka:
Zeleninová polévka s pohankou
Hlavní chod:
Krůtí špízy s cibulí a slaninou a opečeným bylinkovým bramborem
Úterý
Polévka:
Polévka z pečeného květáku s česnekem
Hlavní chod:
Krémová polenta s houbovým ragú a vepřovou panenkou
Středa
Polévka:
Řecká cizrnová polévka
Hlavní chod:
Kuřecí paličky na citronu s hráškovo-bramborovým pyré
Čtvrtek
 
Polévka:
Cibulová polévka s červeným vínem a krutóny
Hlavní chod:
Kroupové karbanátky s uzeným masem na marinovaném salátku
Pátek
 
Polévka:
Jemná krémová kuřecí polévka
Hlavní chod:
Cuketový nákyp se sušenými rajčaty a opečeným tofu

Cena poledního menu je 125 Kč.

Změna poledního menu vyhrazena.