PREMIUM hotel Znojmo - wellness hotel Jižní Morava, firemní akce, svatby Znojmo

 
PREMIUM hotel Znojmo - wellness hotel Jižní Morava, firemní akce, svatby Znojmo
Recepce online
Liliana Rubacha

Polední menu

Cyklistický tým PREMIUM hotelu se zúčastnil elitního závodu CAPE PIONEER TREK v jižní Africe.

 

Tým PREMIUM hotelu se zúčastnil 22. - 24. 9. 2017 etapového závodu v Parenzaně v Chorvatsku.

 

Jedenáctý ročník závodu horských kol LAHOFER Author Cup 2017 se konal 26. srpna 2017.  Z třetího místa se v cíli radoval náš závodník Vojtěch Toman. Celkově vítězným týmem se stal CYKLO Kučera - PREMIUM HOTEL.

 

Tým PREMIUM hotelu se účastnil závodů horských kol na sjezdovce v rakouském Flachau. Děkujeme všem závodníkům za úspěšnou prezentaci hotelu.

 

V sobotu se konal další ročník závodu horských kol Lesonická 40. Závod se konal poblíž Moravských Budějovic a možná také proto na něj vyrazila početná skupina jezdců PREMIUM hotelu. Vojtěch Toman vyjel v absolutním pořadí 1. místo a Libor Šaroun úspěšně dosáhl na 2. místo v kategorii nad 40 let. Gratulujeme za úspěšnou reprezentaci PREMIUM hotelu!

 

V sobotu 1. 7. 2017 se v Šatově u Znojma konal tradiční cyklistický závod horských kol - Vinařská 50 Author Znovín Cup. Na start 18. ročníku se postavilo přes 1700 cyklistů. Dresy PREMIUM hotelu byly opět vidět, nejen díky pronikavým barvám, ale také díky výsledkům. V kategorii muži nad 40 let získal 1. místo Libor Šaroun, v kategorii firemních týmů získalo kvarteto našich bikerů skvělé 3. místo. Velká gratulace!

 

Nedělní závod Grand Italia, konaný 4. 6. 2017 v Hrušovanech nad Jevišovkou, přinesl další úspěchy týmu PREMIUM hotelu. Velká gratulace a mnoho dalších skvělých výsledků!

 

Gratulujeme Liborovi Šarounovi k výbornému umístění ve druhém díle Jihočeského poháru, který se konal 20. 5. 2017. Byl celkově druhý a svoji kategorii 40 + vyhrál.

 

V neděli 28. 5. 2017 se ve Znojmě konala každoroční velká cyklistická událost. Tou byla Velká cena města Znojma, která patří svojí náročností profilu mezi nejtěžší a divácky nejatraktivnější cyklistické závody na Jižní Moravě. V kategorii Elite náš hotel reprezentoval Vojtěch Toman a dosáhl na skvělé 2. místo. Velká gratulace a díky za výborný výkon Vojto!

 

ČEZ maraton Třebíč - 2. místo na traťi o délce 42 km bez rozdílu kategorií - to je výsledek našeho reprezentanta v horské cyklistice Libora Šarouna. Děkujeme a gratulujeme!

 

Děkujeme cyklistickému teamu PREMIUM hotelu za skvělý výsledek na mezinárodním závodě Steinberg Trophy v Rakousku. V kategorii štafet získali skvělé 1. místo. V PREMIUM hotelu jsou cyklisté vítáni.

© 2017 PREMIUM hotel s.r.o.

Design by GOLDEN ORANGE s.r.o.. CMS by JOOMLA.

Polední menu
18. 06. - 22. 06.

 

Pondělí   
Polévka: Uzená polévka s kroupami
Hlavní chod: Špagety se slaninou, česnekem a smetanou sypané sýrem parmazánového typu
 
Úterý
Polévka: Bramborová polévka se zakysanou smetanou a koprem
Hlavní chod: Kuřecí paličky na bulguru s červenou čočkou a dýňovým semínkem
 
Středa
Polévka: Polévka se zelených fazolek
Hlavní chod: Vepřové kotletky s omáčkou satay s jasmínovou rýží
 
Čtvrtek  
Polévka: Polévka minestrone
Hlavní chod: Zapečená uzená krkovička v medu a hořčici s bramborovou kaší
 
Pátek
Polévka: Hovězí vývar se špenátovými nočky
Hlavní chod:

Kuřecí nugetky s bramborovým salátem s okurkou a koprem

Cena poledního menu je 125 Kč.

Změna poledního menu vyhrazena.