PREMIUM hotel Znojmo - wellness hotel Jižní Morava, firemní akce, svatby Znojmo

 
PREMIUM hotel Znojmo - wellness hotel Jižní Morava, firemní akce, svatby Znojmo
Recepce online
DOMINIK DANĚK

Polední menu

Cyklistický tým PREMIUM hotelu se zúčastnil elitního závodu CAPE PIONEER TREK v jižní Africe.

 

Tým PREMIUM hotelu se zúčastnil 22. - 24. 9. 2017 etapového závodu v Parenzaně v Chorvatsku.

 

Jedenáctý ročník závodu horských kol LAHOFER Author Cup 2017 se konal 26. srpna 2017.  Z třetího místa se v cíli radoval náš závodník Vojtěch Toman. Celkově vítězným týmem se stal CYKLO Kučera - PREMIUM HOTEL.

 

Tým PREMIUM hotelu se účastnil závodů horských kol na sjezdovce v rakouském Flachau. Děkujeme všem závodníkům za úspěšnou prezentaci hotelu.

 

V sobotu se konal další ročník závodu horských kol Lesonická 40. Závod se konal poblíž Moravských Budějovic a možná také proto na něj vyrazila početná skupina jezdců PREMIUM hotelu. Vojtěch Toman vyjel v absolutním pořadí 1. místo a Libor Šaroun úspěšně dosáhl na 2. místo v kategorii nad 40 let. Gratulujeme za úspěšnou reprezentaci PREMIUM hotelu!

 

V sobotu 1. 7. 2017 se v Šatově u Znojma konal tradiční cyklistický závod horských kol - Vinařská 50 Author Znovín Cup. Na start 18. ročníku se postavilo přes 1700 cyklistů. Dresy PREMIUM hotelu byly opět vidět, nejen díky pronikavým barvám, ale také díky výsledkům. V kategorii muži nad 40 let získal 1. místo Libor Šaroun, v kategorii firemních týmů získalo kvarteto našich bikerů skvělé 3. místo. Velká gratulace!

 

Nedělní závod Grand Italia, konaný 4. 6. 2017 v Hrušovanech nad Jevišovkou, přinesl další úspěchy týmu PREMIUM hotelu. Velká gratulace a mnoho dalších skvělých výsledků!

 

Gratulujeme Liborovi Šarounovi k výbornému umístění ve druhém díle Jihočeského poháru, který se konal 20. 5. 2017. Byl celkově druhý a svoji kategorii 40 + vyhrál.

 

V neděli 28. 5. 2017 se ve Znojmě konala každoroční velká cyklistická událost. Tou byla Velká cena města Znojma, která patří svojí náročností profilu mezi nejtěžší a divácky nejatraktivnější cyklistické závody na Jižní Moravě. V kategorii Elite náš hotel reprezentoval Vojtěch Toman a dosáhl na skvělé 2. místo. Velká gratulace a díky za výborný výkon Vojto!

 

ČEZ maraton Třebíč - 2. místo na traťi o délce 42 km bez rozdílu kategorií - to je výsledek našeho reprezentanta v horské cyklistice Libora Šarouna. Děkujeme a gratulujeme!

 

Děkujeme cyklistickému teamu PREMIUM hotelu za skvělý výsledek na mezinárodním závodě Steinberg Trophy v Rakousku. V kategorii štafet získali skvělé 1. místo. V PREMIUM hotelu jsou cyklisté vítáni.

© 2020 PREMIUM hotel s.r.o.

Design by GOLDEN ORANGE s.r.o.. CMS by JOOMLA.

Polední menu
27.01.-31.01. 2020
Pondělí 
Polévka:
 KVĚTÁKOVÝ KRÉM S KRUTONY
Hlavní chod:
KUŘECÍ STEAK S BRAMBOROVÝM PYRÉ A OMÁČKOU ZE SUŠENÝCH RAJČAT
Úterý
Polévka:

 HŘÍBKOVÉ CAPPUCCINO S DOMÁCÍM PEČIVEM

Hlavní chod:
 TEPLÝ POHANKOVÝ SALÁT S MEDOVOU ZÁLIVKOU A KOZÍM SÝREM
Středa
Polévka:
 ŠPANĚLSKÁ POLÉVKA
Hlavní chod:
 MASOVÉ RAGÚ NA ČERVENÉM VÍNĚ SE ŠPAGETAMI A PARMAZÁNEM
Čtvrtek
Polévka:

 HOVĚZÍ VÝVAR S MASEM, NUDLEMI A KOŘENOVOU ZELENINOU

Hlavní chod:
 STEAK Z KRKOVICE SE ŠPENÁTOVÝM QUICHEM A SALÁTKEM
Pátek
Polévka:
 TOMATOVÁ S VAŘENÝM VEJCEM A BYLINKOVÝM PESTEM
Hlavní chod:
 DOMÁCÍ BRAMBOROVÉ NOKY S KOUSKY VEPŘOVÉ PANENKY A RESTOVANOU ZELENINOU

Cena poledního menu je 125 Kč.

Změna poledního menu vyhrazena.