PREMIUM hotel Znojmo - wellness hotel Jižní Morava, firemní akce, svatby Znojmo

Recepce online
Kubicová Eliška

Polední menu

Tým PREMIUM hotelu se účastnil závodů horských kol na sjezdovce v rakouském Flachau. Děkujeme všem závodníkům za úspěšnou prezentaci hotelu.

V sobotu se konal další ročník závodu horských kol Lesonická 40. Závod se konal poblíž Moravských Budějovic a možná také proto na něj vyrazila početná skupina jezdců PREMIUM hotelu. Vojtěch Toman vyjel v absolutním pořadí 1. místo a Libor Šaroun úspěšně dosáhl na 2. místo v kategorii nad 40 let. Gratulujeme za úspěšnou reprezentaci PREMIUM hotelu!

V sobotu 1. 7. 2017 se v Šatově u Znojma konal tradiční cyklistický závod horských kol - Vinařská 50 Author Znovín Cup. Na start 18. ročníku se postavilo přes 1700 cyklistů. Dresy PREMIUM hotelu byly opět vidět, nejen díky pronikavým barvám, ale také díky výsledkům. V kategorii muži nad 40 let získal 1. místo Libor Šaroun, v kategorii firemních týmů získalo kvarteto našich bikerů skvělé 3. místo. Velká gratulace!

Nedělní závod Grand Italia, konaný 4. 6. 2017 v Hrušovanech nad Jevišovkou, přinesl další úspěchy týmu PREMIUM hotelu. Velká gratulace a mnoho dalších skvělých výsledků!

Gratulujeme Liborovi Šarounovi k výbornému umístění ve druhém díle Jihočeského poháru, který se konal 20. 5. 2017. Byl celkově druhý a svoji kategorii 40 + vyhrál.

V neděli 28. 5. 2017 se ve Znojmě konala každoroční velká cyklistická událost. Tou byla Velká cena města Znojma, která patří svojí náročností profilu mezi nejtěžší a divácky nejatraktivnější cyklistické závody na Jižní Moravě. V kategorii Elite náš hotel reprezentoval Vojtěch Toman a dosáhl na skvělé 2. místo. Velká gratulace a díky za výborný výkon Vojto!

ČEZ maraton Třebíč - 2. místo na traťi o délce 42 km bez rozdílu kategorií - to je výsledek našeho reprezentanta v horské cyklistice Libora Šarouna. Děkujeme a gratulujeme!

Děkujeme cyklistickému teamu PREMIUM hotelu za skvělý výsledek na mezinárodním závodě Steinberg Trophy v Rakousku. V kategorii štafet získali skvělé 1. místo. V PREMIUM hotelu jsou cyklisté vítáni.